TOEFL

آزمون بین المللی تافل

TOEFL مخفف عبارت (Test of English as a Foreign Language) به معنای آزمون انگلیسی به عنوان زبان خارجی است. تافل آزمونی است که میزان توانایی افراد را در زمینه ی برقراری ارتباط به زبان انگلیسی در سطح دانشگاه‌ها و موسسات آموزشی می‌سنجد. این آزمون توسط موسسه ای تی اس (ETS) در دو نوع کاغذی و اینترنتی برگزار می‌شود و در بیش از 9000 دانشگاه و مؤسسه از بیش از 130 کشور جهان مورد پذیرش قرار می‌گیرد.

معرفی دوره های تافل در موسسه مارس

دوره های آمادگی آزمون تافل (TOEFL iBT) شامل آموزش 4 مهارت اصلی (شنیداری، خواندن، صحبت کردن و نگارش) می باشد. در این دوره که از بهترین و مجرب ترین اساتید در امر آموزش زبان استفاده شده، زبان آموزان پس از گذراندن سطح میانی زبان (Intermediate) وارد دوره های تافل شده و در همان ابتدا توسط متخصصان آموزش طی یک مرحله آزمون شبیه سازی شده مورد ارزیابی قرار می گیرند و در نتیجه با توجه به اشکالات و ضعف های موجود و در نظر گرفتن نیازهای آموزشی، زمان قابل تخصیص به هر مهارت مورد بررسی و تدریس قرار می گیرد.

نکته ای که دوره های آمادگی آزمون تافل TOEFL موسسه مارس را از سایر موسسات زبان متمایز می کند، توجه به نیازهای آموزشی متقاضیان با در نظر گرفتن محدودیت های زمانی، شرایط کاری، زندگی و تحصیلی آنها با بهره گیری از اساتید متخصص دارای مدرک رسمی تافل و سیستم آموزشی استاندارد همراه با چندین مرحله آزمون آزمایشی تافل در طول دوره آموزش با هدف سنجش پیشرفت می باشد. همچنین با توجه به اینکه کسب نمره مورد نظر در بازه زمانی کوتاه یکی از اصلی ترین اهداف متقاضیان برای شرکت در دوره های آمادگی آزمون TOEFL می باشد، مدیران و اساتید دپارتمان زبان انگلیسی موسسه مارس تمامی تلاش خود را به کار بسته اند تا با ایجاد فضایی آموزشی و پویا فرصت یادگیری و کسب نتیجه دلخواه در کوتاه ترین زمان را برای متقاضیان فراهم سازند.

موضوعات مرتبط